Exotické dovolenéDestinaceAkční letenkyPronájem autaHotelyKontaktiOS appkaAndroid appka

Bali

0 hodnotení

Bali. Kdysi vysněná ​​destinace, dnes snadno a relativně levně dostupná. Místo, jaké nikde jinde nenajdete. Bali vyjadřuje vše, po čem vystresovaná duše touží - relax, klid, odpočinek. Ostrov si můžete vychutnat jak nicneděláním na plážích, tak i dobrodružstvím v pralesích. A přitom si lze užívat úsměvy a velkorysost místních obyvatel.

Bali leží mezi Javou a Lombokem, omývané Jávský mořem ze severu a Indickým oceánem z jižní strany. Rozlohou 5 632 km² ani zdaleka nepatří mezi nejmenší. Hlavním městem je Denpasar s půlmiliónem obyvatel.

Vnitrozemí se pyšní aktivním vulkánem - Mount Agung s výškou 3142 metrů a krásnými chrámy jako například Pura Luhur Batukau - jedním z více než 20 tisíc na ostrově. Sever země je řídčeji osídlen, ale pokud jste vyznavačem podmořského světa, určitě si dejte tu námahu a zavítejte na tato místa.

Pokud čas dovolí, nevynechejte návštěvu sousedního ostrova se jménem Lombok. Je to Bali menší bratr, neobjevený, divoký a zajímavý. Ještě stále váháte? Tak vězte, že na Bali se zcela bez problémů domluvíte anglicky, je tam bezpečně, široké pokrytí mobilníi sítí atd. Největší problém je, že se vám nebude chtít odletět domů.

Počasie

Středa
clear sky
26 °C
(dnes)
26 °C
Čtvrtek
cloud
27 °C
(dnes)
26 °C
Pátek
cloud
27 °C
(dnes)
26 °C
Sobota
scattered clouds
26 °C
(dnes)
26 °C
Neděle
clear sky
26 °C
(dnes)
26 °C
Pondělí
clear sky
27 °C
(dnes)
26 °C
Ohodnoťte túto destináciu
0hodnocení

Destinácie