Exotické dovolenéDestinaceAkční letenkyPronájem autaHotelyKontaktiOS appkaAndroid appka

Singapur

0 hodnotení

Singapur, městský stát v jihovýchodní Asii nacházející se na ostrově se stejným názvem. Kdysi přechodná stanice pro turisty cestující napříč Asií, dnes vyhledávaná metropole. Elegantní a stylový. Singapur je nová hvězda jihovýchodní Asie. Od dech beroucích architektonických skvostů, přes jedinečná muzea, nejvychytanější restaurace světa až po obchody nabízející prestižní módu z celého světa.

Ještě stále si nejste jisti? Zůstaňte více, než pár dní a probádejte tuto městskou džungli, nádhernou směs britské, indické, malajské a čínské kultury. Nechte se vést tisíci vůněmi, vyzkoušejte kuchyně celého světa. Jste utahaní? Posaďte se na plastovou židli u některého z takzvaných "hawker center" - jednoduchý bufet, objednejte si pivo Tiger, dobré asijské jídlo a nasávejte atmosféru ulice. Že to není pro Vás? Žádný problém! Vyberte si jednu z luxusnějších restauraci, kde Vás zaplaví desítkami chodů a litry skvostného vína.

Singapur je zkrátka dokonalý protiklad drsnosti, prachu a špíny, které vládnou zbytku Asie. Ať už se rozhodnete pro pár dní nebo delší pobyt, užijte si krásy tohoto města a vychutnejte si jeho jedinečnou atmosféru. A to rychle a jednoduše, například pravidelnou linkou z Prahy a Vídně.

Počasie

Středa
clear sky
28 °C
(dnes)
28 °C
Čtvrtek
clear sky
30 °C
(dnes)
28 °C
Pátek
few clouds
30 °C
(dnes)
28 °C
Sobota
clear sky
29 °C
(dnes)
28 °C
Neděle
clear sky
29 °C
(dnes)
27 °C
Pondělí
clear sky
28 °C
(dnes)
26 °C
Ohodnoťte túto destináciu
0hodnocení

Destinácie